Dobrodošli, gost - Registracija | Zaboravljena šifra

Motorka oleo Mac ga 350 c pomoć oko popravke

8 poruka / 0 new
Poslednja poruka
Maajstor
Maajstor's picture
Registrovan dana: 19/10/2011
Prošle godine kupljena nova Oleo Mac talijanska motorka plaćena nešto više od 200 eura nije puno radila odjednom se počela gasiti i poslje se više nije dala upaliti prvo je bila pukla ona guma od usisa što povezuje cilindar i karburator to sam zamijenio i opet neće poslje toga sam rastavio i dobro očistio karburator, zamijenio membrane i opet neće probao sam podešavati karburator sad upali i normalno prima gas i sve ali kad je staviš u drvo pila dobro prvih 5-6 sekundi i naglo izgubi snagu ako ne pustiš gas ugasi se palo mi je napamet kućište radilice probao sam u njega kroz otvor za usis uliti benzina i nigdje ne curi to bi valjda trebalo značiti da ne vuče zrak ? Što mi predlaže da odma kupim novi karburator ili da probam predihtati kućište radilice i stavim nove semeringe ? Cilindar je kao novi nema tragova trošenja

90% mi uzela kafana a ostalih 10 trošim ovih dana

Maajstor
Maajstor's picture
Zaboravio sam napisati da nekad sama počne dodavati i smanjivati gas očito negdje vuče zrak ili nešto ne valja sa ubrizgavanjem goriva

tenzor
tenzor's picture
Moderator
Registrovan dana: 01/11/2008
Kažete da ste kupili novu testeru prošle godine . Dakle trebala bi da ima važeću garanciju , uopšte mi nije jasno zašto ste dirali bilo šta na testeri umesto da ste je odneli u ovlašteni servis .??

branimir
branimir's picture
Registrovan dana: 13/08/2009
Проблем може бити и свећица, то је био случај код мене на мотокултиватору.Лаичко размишљање.

Знам да незнам, а све што знам научио сам од неког.

Maajstor
Maajstor's picture
Nemam računa ni garanciju ostala mi je u autu koji sam prodao, ma nije skup karburator ,probaću sutra predihtovati kućište radilice jer ne vjerujem da bi karburator samo tako otišao

tenzor
tenzor's picture
Moderator
Registrovan dana: 01/11/2008
Pre će biti da je svećica , paljenje ,kabl , karburator možda i saug .

boleeve
boleeve's picture
Registrovan dana: 25/04/2010
Možeš da ostvariš garanciju i bez računa.

Maajstor
Maajstor's picture
Promjenio sam semeringe i predihtao kućište radilice evo radi kao da je izašla iz trgovine znači to je bio problem a to je zadnja stvar koja bi mi pala na pamet