Dobrodošli, gost - Registracija | Zaboravljena šifra

Unanswered forum topics

Tema / autor Pregleda Forum
default Lepljenje stiropora na plafon
Autor: mrcakija vreme: Thursday, 1 September, 2011 - 09:27
1,431 Izolacije
default Ytong blok i samotna cigla
Autor: Neutrinoso vreme: Friday, 2 September, 2011 - 07:56
1,494 Zidarski radovi
default karirani materijali
Autor: wildflower vreme: Tuesday, 6 September, 2011 - 14:38
1,993 Tkanje, šivenje i vez
default Ugradnja balkonskih vrata do prozora
Autor: Filozofx vreme: Sunday, 11 September, 2011 - 15:22
6,824 Zidarski radovi
default Brodski pod, izbor, izolacija, ugradnja (detaljno)
Autor: petarpera vreme: Saturday, 17 September, 2011 - 02:50
3,026 Podopolagački radovi
default problem sa vlagom iz zemlje
Autor: derwaa vreme: Sunday, 18 September, 2011 - 21:44
960 Izolacije
default Otvaranje prolaza u zidu
Autor: danko31 vreme: Saturday, 8 October, 2011 - 22:46
1,261 Zidarski radovi
default Osvetljenje i lamperija
Autor: Jasmina83 vreme: Monday, 24 October, 2011 - 10:17
1,741 Dnevni boravak
default termodom lepak za stiropor?
Autor: dacko vreme: Saturday, 29 October, 2011 - 10:49
1,105 Izolacije
default Pomoc oko uredjenje interijera unutar kuce
Autor: Marko_c vreme: Tuesday, 1 November, 2011 - 15:04
2,492 Izgradnja - renoviranje kuće
default Profesionalna farbara za farbanje medijapana i drveta
Autor: prolece vreme: Friday, 4 November, 2011 - 16:47
1,642 Molersko farbarski radovi
default Konzolno stepenište
Autor: Deda_vu vreme: Wednesday, 9 November, 2011 - 00:53
2,646 Stepeništa
default Sendvič zid
Autor: Zoran Gajic vreme: Saturday, 12 November, 2011 - 13:16
1,537 Izolacije
default Radovi by ,,Salix,,
Autor: Salix vreme: Monday, 14 November, 2011 - 23:41
1,759 Tokarenje
default puno pitanja u vezi uredjenja tavanskog prostora
Autor: milosketi vreme: Tuesday, 15 November, 2011 - 00:25
1,570 Potkrovlja
default Prenamena zemljišta iz poljoprivrednog u gradjevinsko
Autor: mihic vreme: Wednesday, 16 November, 2011 - 14:04
1,803 Izgradnja - renoviranje kuće
default Kako napraviti ovakve krevete
Autor: TheGhost vreme: Saturday, 19 November, 2011 - 00:19
4,774 Spavaća soba
default Materijal za tuš zavesu
Autor: forps vreme: Thursday, 8 December, 2011 - 19:29
1,162 Kupatilo
default Kako napraviti strug
Autor: feniks2 vreme: Monday, 28 November, 2011 - 17:51
2,141 Tokarenje
default Lak za podove-misljenje
Autor: Miljak vreme: Tuesday, 29 November, 2011 - 23:30
1,126 Podopolagački radovi