Dobrodošli, gost - Registracija | Zaboravljena šifra

Bosch PBH 2100 RE iskustva

8 poruka / 0 new
Poslednja poruka
djordje04
djordje04's picture
Registrovan dana: 29/08/2012
Pozdrav svima:

Zanima me da li neko ima (ili je koristio) busilicu Bosch PBH 2100 RE i kako se pokazala u radu?

Maki
Maki's picture
Registrovan dana: 20/01/2008
Ja sam je koristila i pokazala se odlicno. Kupljena je u Danskoj, ali je isti kvalitet i ovih sto se prodaju kod nas.
Kod nas sam kupila adapter (Bosch) za obicne burgije i koristila na ovoj busilici. Busilica je ekstra, a i ovaj adapter se odlicno pokazao.
Eto, ako je pomoglo ovo sto sam napisala...Smile

Maki
Maki's picture
Zaboravih da napisem da se zove SDS adapter.

djordje04
djordje04's picture
Hvala ,naravno da je pomoglo.

Da li si koristila busilicu i za stemovanje ili samo za busenje rupa u zidu?

Maki
Maki's picture
Nisam stemovala ovom masinom, ali ovo je udarna, tako da ne bi trebalo biti problema za stemovanje, skidanje starih plocica, busenje rupa u betonu....
To sto sam je ja koristila kao obicnu busilicu, uz SDS adapter, je samo prednost, jer prakticno ne morate imati i obicnu busilicu i udarnu.
Ja sam imala obicne busilice sa cekicem, ali posto sam svasta radila, busila beton, stemovala, mutila lepak, glet i sl. one su pocrkale...doduse, nisu ni bile kvalitetne.
Sa ovom je druga prica, Bosch je Bosch.
Eto, ako sam pomogla i ovim postom, bice mi drago.

U svakom slucaju, ovde ima odlicnih majstora koji znaju vise od mene, pa ako bude trebalo, sigurno ce pomoci.

zvukoljub
zvukoljub's picture
Moderator
Registrovan dana: 05/09/2007
Ne treba preterivati sa pohvalama, ipak je to zeleni Bosch, a to je amaterski program.

Без алата нема заната, a без знања ни најбољи алат неће помоћи..

djordje04
djordje04's picture
Danas sam svracao do Bosch-ove prodavnice, i prodavac kaze da ova busilica nije bas za stemovanje, ali da busi ok.

Svastar
Svastar's picture
Registrovan dana: 26/02/2011
Ima istu vec 10 godina, za kucnu upotrebu je OK. Busi rupe do 14 mm max. u najtvrdji beton, ali nije za dugotrajno svakodnevnu upotrebu jer se zna i ugrijati poslije deset rupa od 12 mm.