Dobrodošli, gost - Registracija | Zaboravljena šifra

Unanswered forum topics

Tema / autor Pregleda Forum
default Obnavljanje oguljene farbe na metalnom okviru vrata i kvakama fioka
Autor: leeman vreme: Sunday, 24 February, 2019 - 13:11
164 Sam svoj majstor
default Nacrt za kotao na čvrsto gorivo
Autor: Aleksandar - vreme: Sunday, 3 March, 2019 - 01:11
409 Modeli i makete
default Носач нарезника
Autor: branimir vreme: Wednesday, 6 March, 2019 - 09:35
129 Alati
default Vlaga u zidu i otpadanje maltera
Autor: duncan vreme: Wednesday, 6 March, 2019 - 12:02
131 Vodovod i kanalizacija
default Izgradnja porodicne prizemne kuce od ytonga.
Autor: aslservis vreme: Sunday, 10 March, 2019 - 00:55
263 Izgradnja - renoviranje kuće
default Poklopac podruma
Autor: 321 vreme: Wednesday, 13 March, 2019 - 16:04
146 Sam svoj majstor
default Dva objekta na placu, da li moze samo jedan gradjevinski projekat? Prijem samo jednog od njih, druig naknadno?
Autor: leruman vreme: Monday, 18 March, 2019 - 23:10
226 Izgradnja - renoviranje kuće
default Zazidati prozor?
Autor: zoranjoza vreme: Sunday, 24 March, 2019 - 13:45
177 Zidarski radovi
default izolacija poda
Autor: željko stakić vreme: Sunday, 31 March, 2019 - 02:02
231 Podopolagački radovi
default Noseći stub
Autor: Prcmrc vreme: Tuesday, 2 April, 2019 - 09:48
253 Zidarski radovi
default ultimate toolbox
Autor: ideolog vreme: Wednesday, 3 April, 2019 - 00:27
158 Alati
default Izbor alata za slicovanje zidova
Autor: BOSSKE vreme: Friday, 5 April, 2019 - 23:30
135 Alati
default Popravka kade
Autor: Kada vreme: Thursday, 4 April, 2019 - 21:20
174 Sam svoj majstor
default koje tiple koristiti
Autor: 888nik vreme: Sunday, 7 April, 2019 - 19:34
137 Razno
default Aparat za zavarivanje od slane vode ?
Autor: Maajstor vreme: Sunday, 14 April, 2019 - 20:19
158 Razno
default Izbor materijala za zidanje
Autor: Almirko vreme: Saturday, 27 April, 2019 - 12:12
172 Zidarski radovi
default Rusenje postojece i izlijevanje nove ploce - terase
Autor: markus81 vreme: Friday, 3 May, 2019 - 10:42
165 Zidarski radovi
default farbanje mdf lajsni oblepljenih folijom
Autor: 888nik vreme: Friday, 10 May, 2019 - 18:49
104 Razno
default Koja vrsta grejanja ?
Autor: Boky_bkc vreme: Sunday, 12 May, 2019 - 04:51
147 Instalacije grejanja i klimatizacije
default Razmak izmedju CD profila
Autor: tomtom vreme: Monday, 13 May, 2019 - 00:48
113 Zidarski radovi