Dobrodošli, gost - Registracija | Zaboravljena šifra

Unanswered forum topics

Tema / autor Pregleda Forum
default Majstor na Borverku ili ko poznaje masinu
Autor: glackop vreme: Monday, 28 January, 2019 - 02:01
295 Tokarenje
default masina za pernje ves Koncar M800
Autor: bajram vreme: Sunday, 10 February, 2019 - 20:54
146 Sam svoj majstor
default Odzvanjajući zvuk iz pojedinih TV studija
Autor: Astrea vreme: Sunday, 10 February, 2019 - 23:04
337 Kućna tehnika
default Program za crtanje sema grejanja
Autor: pedja089 vreme: Saturday, 16 February, 2019 - 19:18
200 Instalacije grejanja i klimatizacije
default Sto i polica
Autor: TJakana vreme: Monday, 18 February, 2019 - 11:18
222 Razno
default Popunjavanje rupa u podu
Autor: MARKO500 vreme: Tuesday, 19 February, 2019 - 19:47
521 Podopolagački radovi
default Dimovodna cev za sobnu pec na pelet
Autor: Dr_House vreme: Saturday, 23 February, 2019 - 14:00
195 Instalacije grejanja i klimatizacije
default Obnavljanje oguljene farbe na metalnom okviru vrata i kvakama fioka
Autor: leeman vreme: Sunday, 24 February, 2019 - 13:11
198 Sam svoj majstor
default Nacrt za kotao na čvrsto gorivo
Autor: Aleksandar - vreme: Sunday, 3 March, 2019 - 01:11
583 Modeli i makete
default Носач нарезника
Autor: branimir vreme: Wednesday, 6 March, 2019 - 09:35
228 Alati
default Vlaga u zidu i otpadanje maltera
Autor: duncan vreme: Wednesday, 6 March, 2019 - 12:02
159 Vodovod i kanalizacija
default Izgradnja porodicne prizemne kuce od ytonga.
Autor: aslservis vreme: Sunday, 10 March, 2019 - 00:55
507 Izgradnja - renoviranje kuće
default Poklopac podruma
Autor: 321 vreme: Wednesday, 13 March, 2019 - 16:04
176 Sam svoj majstor
default Dva objekta na placu, da li moze samo jedan gradjevinski projekat? Prijem samo jednog od njih, druig naknadno?
Autor: leruman vreme: Monday, 18 March, 2019 - 23:10
432 Izgradnja - renoviranje kuće
default Zazidati prozor?
Autor: zoranjoza vreme: Sunday, 24 March, 2019 - 13:45
209 Zidarski radovi
default izolacija poda
Autor: željko stakić vreme: Sunday, 31 March, 2019 - 02:02
451 Podopolagački radovi
default Noseći stub
Autor: Prcmrc vreme: Tuesday, 2 April, 2019 - 09:48
449 Zidarski radovi
default ultimate toolbox
Autor: ideolog vreme: Wednesday, 3 April, 2019 - 00:27
175 Alati
default Izbor alata za slicovanje zidova
Autor: BOSSKE vreme: Friday, 5 April, 2019 - 23:30
159 Alati
default Popravka kade
Autor: Kada vreme: Thursday, 4 April, 2019 - 21:20
197 Sam svoj majstor